Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Ali KIRBAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1997-1999 yılları arasında Merkez Bankası İdare Merkezi’nde memur olarak görev yaptı. 1999’da Ziraat Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Kırbaş, daha sonra Müfettiş ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Eylül 2008 – Mayıs 2012 döneminde Tanıtım ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanı, Mayıs 2012-Temmuz 2017 döneminde Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. 2017 yılı Ağustos ayından itibaren Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam eden Kırbaş, Nisan 2018’den itibaren Ziraat GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmektedir.

Levent MARMARALI

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1978 yılında Balıkesir’de doğdu. 1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1999 yılında proje firmalarında çalışarak başladı. 2000 yılında Ziraat Bankasında Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayarak sırasıyla Uzman, Yönetmen ve Yönetici görevlerinde bulunan Marmaralı, 2014 yılı Ocak ayından itibaren Ziraat Bankası İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Peyami Ömer ÖZDİLEK

Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Müdür

1972 yılında İstanbul’da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılı Ocak ayında Müfettiş Yardımcısı olarak Ziraat Bankası’nda göreve başlayıp, teftiş kadrosunun çeşitli kademelerinde çalıştıktan sonra sırasıyla Londra Şubesi Bölüm Müdürü, Londra Şubesi Müdürü, Gayrettepe Şubesi Müdürü, İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı ve Finansal Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2018 yılı Ekim ayından itibaren Ziraat Bankası İç Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Özdilek, 04.12.2019 tarihinden bu yana Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ de Genel Müdür olarak çalışmaktadır.

Yunus SÖNMEZ

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Yunus Sönmez 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğrenimini Bursa’da, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans derecesini almıştır. Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği’nde uluslararası ilişkiler koordinatörü ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri veren bir özel sektör kuruluşunda finans koordinatörü olarak çalışmıştır. 2012 yılında Johns Hopkins Üniversitesi’nden ikinci yüksek lisans derecesini almıştır. Yurtdışında bulunduğu sürede Dünya Bankası’nda kısa süreli danışmanlık da yapan Sönmez, 2013 yılında Türkiye’ye dönerek bir sivil toplum kuruluşunun Ankara temsilciliğini üstlenmiştir. Daha önce Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ve Ziraat Sigorta A.Ş.’ de de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. İ.İ.T.Gençlik Formu'nda Genel Direktör olarak görev yapan Yunus Sönmez evli ve iki çocuk babasıdır.

Batuhan MUMCU

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1983 yılında Erzincan’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan’da tamamladı. 2008 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yeni anayasa üzerine tez çalışmalarında bulundu ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2013 yılında MBA (İşletme) alanında Yüksek Lisans yaptı. 2015-2016 yıllarında T.C. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığında Danışman olarak görev yaptı. 2016-2018 yıllarında T.C. Başbakanlık (Başbakan Yardımcılığı) Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüttü ve Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Halen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Kültür ve Turizm Bakanlığında Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Ayrıca Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyesi olan Batuhan MUMCU, evli ve iki çocuk babasıdır.