Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Ali KIRBAŞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1997-1999 yılları arasında Merkez Bankası İdare Merkezi’nde memur olarak görev yaptı. 1999’da Müfettiş Yardımcısı olarak Bankamız Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda göreve başlayan Kırbaş, Müfettiş ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Eylül 2008 – Mayıs 2012 tarihleri arasında Tanıtım ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanı, Mayıs 2012-Temmuz 2017 tarihleri arasında Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. Ağustos 2017 yılından itibaren Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Levent MARMARALI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ 

1978 yılında Balıkesir'de doğdu. 1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1999 yılında proje firmalarında çalışarak başladı. 2000 yılında Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayarak sırasıyla Uzman, Yönetmen ve Yönetici görevlerinde bulunan Marmaralı, Ocak 2014 tarihinden itibaren Ziraat Bankası’nda İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Yakup DEMİRCİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL MÜDÜR

1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına T. Halk Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Sırasıyla Müfettişlik, Kredi ve Risk İzleme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı, Özlük İşleri Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Genel Müdür Yardımcılığı, görevlerinde bulunan Demirci, 2015 Haziran-2016 Kasım ayları arasında Ziraat Bankası A.Ş.’de Grup Başkanı olarak görev yapmıştır.

Yunus SÖNMEZ

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Yunus Sönmez 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğrenimini Bursa’da, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans derecesini almıştır. Marmara ve Boğazları Belediyeler Birliği’nde uluslararası ilişkiler koordinatörü ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri veren bir özel sektör kuruluşunda finans koordinatörü olarak çalışmıştır. 2012 yılında Johns Hopkins Üniversitesi’nden ikinci yüksek lisans derecesini almıştır. Yurtdışında bulunduğu sürede Dünya Bankası’nda kısa süreli danışmanlık da yapan Sönmez, 2013 yılında Türkiye’ye dönerek bir sivil toplum kuruluşunun Ankara temsilciliğini üstlenmiştir. Daha önce Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. ve  Ziraat Sigorta A.Ş.’ de de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. 2014-2018 yılları arasında Başbakan müşaviri olarak görev  yapan  Yunus Sönmez evli ve bir çocuk babasıdır.

Batuhan MUMCU

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1983 yılında Erzincan’da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan’da tamamladı. 2008 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2012 yılında Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yeni anayasa üzerine tez çalışmalarında bulundu ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2013 yılında MBA (İşletme) alanında Yüksek Lisans yaptı. 2015-2016 Tarihlerinde T.C Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığında Danışman olarak görev yaptı. 2016-2018 Tarihlerinde T.C Başbakanlık Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüttü ve Basın Yayın Enformasyon Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Kültür ve Turizm Bakanlığında Bakan Müşaviri olarak Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürütmekte. Halen TODAİE Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Galatasaray Spor Kulübü Kongre üyesi olan Batuhan MUMCU evli ve iki çocuk babasıdır.