Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Alpaslan ÇAKAR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı olarak işe başlayıp, Müfettişlik ve Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunan Çakar, 2005 yılında Bölge Baş Müdürlüğü görevine atandı. Ağustos 2007 yılında Daire Başkanı olan Çakar, sırasıyla Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı ,Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı ve Dağıtım Kanalları Yönetimi Genel Müdür yardımcılığı görevlerini yürüttü. Temmuz 2017 den beri  Ziraat Bankası’nda Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Hüseyin ÖZUYSAL

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ 

1973'de Konya'da doğdu. Ön lisansını , Erciyes Üniversitesi Kayseri Meslek Yüksek okulu Bilgisayar bölümünde yaptı. 1997 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisansını tamamladı. Daha sonra, 2005 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesinde Yüksek Lisansı bitirdi.1994 yılında, Ziraat Bankası Eğitim Daire Başkanlığı'nda Bilgisayar İşletmeni olarak göreve başlayarak, çeşitli görev ve unvanlarda çalıştı. 2012 Mayıs ayından itibaren İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölüm Başkanı olan Özuysal, Ocak 2014 tarihinden itibaren ise Ziraat Bankası Tedarik ve Gider Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Yakup DEMİRCİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ / GENEL MÜDÜR

1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına T. Halk Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Sırasıyla Müfettişlik, Kredi ve Risk İzleme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı, Özlük İşleri Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Genel Müdür Yardımcılığı, görevlerinde bulunan Demirci, 2015 Haziran-2016 Kasım ayları arasında Ziraat Bankası A.Ş.’de Grup Başkanı olarak görev yapmıştır.

Levent MARMARALI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

1978 yılında Balıkesir'de doğdu. 1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1999 yılında proje firmalarında çalışarak başladı. 2000 yılında Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayarak sırasıyla Uzman, Yönetmen ve Yönetici görevlerinde bulunan Marmaralı, Ocak 2014 tarihinden itibaren Ziraat Bankası’nda İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Mustafa Hilmi ÇELİK

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Yükseköğrenimini Gaziantep Üniversitesi’nde lisans, Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümleri’nde yüksek lisans yaparak tamamladı. Askerlik vazifesini Yedek Subay olarak İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nda yaptı. 1998 yılı itibariyle, çeşitli projelerde Şantiye Şefliği, Proje Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ardından; Proje Tasarımı, Yapı Denetim, Yapı Malzemeleri İmalatı ve Taahhüt alanlarında faaliyetlerde bulundu. 2012 yılından itibaren, bir hidroelektrik santralinin Proje ve İşletme Koordinatörlüğü’nü yapmaktadır.

Mustafa ÖZKAN

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

1966 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 1987 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Meslek yaşamına 1985 yılında Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünde başladı. 1992 yılında Maliye Bakanlığından Türkiye Büyük Millet Meclisi Personel ve Özlük İşleri Müdürlüğüne geçti. 2011 yılında TBMM Başkan Müşaviri olarak atanan Özkan, o tarihten bu yana görevi sürmektedir.