Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Alpaslan ÇAKAR

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı olarak işe başlayıp, Müfettişlik ve Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunan Çakar, 2005 yılında Bölge Baş Müdürlüğü görevine atandı. Ağustos 2007 yılında Daire Başkanı olan Çakar, sırasıyla Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı, Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı ve Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Ocak 2016’dan itibaren Ziraat Bankası’nda Dağıtım Kanalları Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Peyami Ömer ÖZDİLEK

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ 

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Müfettiş Yardımcısı olarak Ziraat Bankası'nda göreve başlayıp, teftiş kadrosunun çeşitli kademelerinde çalıştıktan sonra sırasıyla Londra, Gayrettepe Şube Müdürü, İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Özdilek, Temmuz 2015 tarihinden itibaren Ziraat Bankası’nda Finansal Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Yakup DEMİRCİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ / GENEL MÜDÜR

1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına T. Halk Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Sırasıyla Müfettişlik, Kredi ve Risk İzleme Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı, Özlük İşleri Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Genel Müdür Yardımcılığı, görevlerinde bulunan Demirci, 2015 Haziran-2016 Kasım ayları arasında Ziraat Bankası A.Ş.’de Grup Başkanı olarak görev yapmıştır.

Levent MARMARALI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

1978 yılında Balıkesir'de doğdu. 1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1999 yılında proje firmalarında çalışarak başladı. 2000 yılında Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayarak sırasıyla Uzman, Yönetmen ve Yönetici görevlerinde bulunan Marmaralı, Ocak 2014 tarihinden itibaren Ziraat Bankası’nda İnşaat Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Mustafa Hilmi ÇELİK

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Yükseköğrenimini Gaziantep Üniversitesi’nde lisans, Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümleri’nde yüksek lisans yaparak tamamladı. Askerlik vazifesini Yedek Subay olarak İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nda yaptı. 1998 yılı itibariyle, çeşitli projelerde Şantiye Şefliği, Proje Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ardından; Proje Tasarımı, Yapı Denetim, Yapı Malzemeleri İmalatı ve Taahhüt alanlarında faaliyetlerde bulundu. 2012 yılından itibaren, bir hidroelektrik santralinin Proje ve İşletme Koordinatörlüğü’nü yapmaktadır.

Mustafa ÖZKAN

BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

1987 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1985 Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünde çalışarak başladı. 1992 yılında TBMM Personel ve Özlük İşleri Müdürlüğünde çalışmaya başlayan Özkan, 2011 yılından itibaren TBMM Başkan Müşavirliği görevini sürdürmektedir.